Jak odstranit bloky a programy, které nám brání v úspěchu?

úspěch

Úspěch a prosazení se vede přes EFT terapii

V minulém článku jsem objasňovala, jak nezpracovaný vztah s rodiči blokuje náš úspěch. Dnes vám dám hádanku a schválně, jestli jste to minule dočetli až do konce.

  • …připomíná to kácení dřeva v lese, vyřešením jednoho problému dochází k vymizení souvisejících potíží
  • dokáže to přepisovat programy a scénáře, které negativně ovlivňují náš život
  • …je to klíč k uplatnění skrytého potenciálu

3,2,1,….ano, je to metoda EFT, paráda, že jste si zapamatovali.

Takže dnes něco málo o EFT terapii – efektivní a přitom šetrné metodě, která odstraňuje příčiny problému a je tak jedním z  nejúčinnějších nástrojů k trvalému odstranění limitujících programů, bloků, strachů a mnoha dalších problémů.

Co je a není EFT terapie?

Mnozí znají pojem EFT jako takové to „ťukání“. Jenže to je jen malá část, jak EFT funguje. EFT funguje na principu odťukávání frází na určitých bodech na těle, kterými prochází meridiány. Při samotné terapii nejprve analyzuji problém soustavou otázek a poté tvořím výstižné fráze, které spolu s poklepem na určité body na těle, odstraní příčinu problému z podvědomí nebo negativní emoce či pocity a tím dojde k přenastavení mysli a neutralizaci ve vnímání. Tzn. samotné ťukání bez správných frází by nefungovalo a to samé naopak.

EFT funguje komplexně, lidské tělo pojímá jako systém myšlenek, emocí, energií a vzpomínek. Vychází z předpokladu, že příčinou negativních emocí je porucha v našem energetickém systému. Metodu EFT zavedl G. Craig a postupně si získala velkou popularitu, protože velmi efektivně spojuje práci na psychice a fyzickém těle a tím rychle dosahuje skvělých výsledků.

Jak EFT terapie ovlivní úspěch tvého počínání?

EFT odstraní bloky, které ti brání uplatnění tvého potenciálu.

Díky EFT se ti zvýší sebevědomí a důvěra ve vlastní schopnosti a dovednosti.

EFT odstraní strachy podvědomé programy, které ti brání v seberealizaciprosazení se, rozjezdu podnikání nebo tě omezují v běžném životě.

v EFT terapii zpracuješ svá zranění, která si v sobě nosíš a mnoho dalšího.

Jak EFT terapie probíhá?

Klient si objedná termín, setkání probíhá osobně nebo on-line. Nejprve analyzuji problém soustavou otázek a poté tvořím výstižné fráze, které spolu s poklepem na určité body na těle odstraní příčinu problému z podvědomí nebo negativní emoce či pocity a tím dojde k přenastavení mysli a neutralizaci ve vnímání. Při osobním setkání poklepávám na klienta já, při on-line setkání se klient ťuká klient na své tělo podle mě a přitom po mně opakuje jednotlivé fráze.

EFT terapii vedu cestou pochopení a analýzy, klienty vedu k podstatě – ke kořenům, rozklíčuji prapříčinu problémů tak, aby se dál nevracely. I jedno či dvě sezení dokáže vyřešit spoustu věcí – mám vyzkoušeno na sobě i klientech. Více o EFT terapii  https://www.lecivykruh.cz/eft-terapie/

Jsem certifikovaná EFT terapeutka a lektorka s výcvikem přímo u zakladatelky EFT v ČR, , která je žačkou tvůrce metody G.Craiga. Řadu let se věnuji vlivu prostředí na osobnost člověka. Fascinuje mě, jak funguje podvědomí a nakolik řídí naši mysl. S čím ti pomohu https://www.lecivykruh.cz/

Pokud potřebuješ pomoc i ty, je možno sjednat 20 min. konzultace zdarma, kde tvůj problém probereme a já ti navrhnu řešení https://www.lecivykruh.cz/eft-terapie-kontakt/

webinář Jak nám podvědomé programy a bloky brání žít náš potenciál? zdarma ke stažení zde:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.