Zdarma

Rozhovor na téma Ženská síla – síla v každé z nás u Kristýny Anny Gladiš. Jaké zdroje posilující naše ženství můžeme využívat v dnešní, moderní době? Proč se tak často srovnáváme s ostatními? Chybí nám ženám čím dál víc kontakt s komunitou podobně naladěných žen nebo nám vyhovuje spíš být  o samotě?

Rozhovor na téma Přání a tužby žen u Kristýny Anny Gladiš. Chceme rytíře? Realizovat se? Chybí ženám a našim klientkám setkávání s podobně naladěnými ženami a jaký potenciál má setkávání ve společenství?

9.8. jsme s Kristýnou Annou Gladiš v energii Lví brány natočily rozhovor na téma  Co se teď děje v kolektivním poli? Jak se teď cítíte? Co se nyní řešíte? Co pomáhá? 

Byla jsem hostem rozhovoru u Kristýny Anny Gladiš na téma, jak naše dětství ovlivňuje náš život v dospělosti a co dělat s nepodporujícími vzorci, které si do dospělosti neseme. Dotkly jsme se i témat ohledně vztahu rodičů a dětí v současné době.

Jak nám podvědomé programy a bloky brání žít náš potenciál?
tvoje vnitřní dítě
srdecni-zalezitosti

Byla jsem hostem podcastu Srdeční záležitosti

Jana Jánová o něm napsala: Co dělat, když máš strach s Eliškou Mandache. Už jste slyšeli o takzvaném ťukání? Eliška Mandache pracuje s EFT terapií, při které se odbourávají energetické bloky a strachy. V tomto podcastu najdete také ukázku, jak taková terapie vypadá. A věřte, že to opravdu pomáhá. Poslechněte si, co všechno jde díky této terapii přenastavit a zlepšit tak váš život. Elišku najdete na https://www.lecivykruh.cz/. Ať se vám líbí.