Co napsali o mé práci

S Eliškou jsem absolvovala EFT terapii, abych odhalila a odstranila blok v mém podnikání. I když znám a používám základy EFT, sama jsem nedokázala pojmenovat ani zpracovat příčiny svého stavu. Nejsem typ co se skamarádí s vizualizací ale první otázka která byla položena tak přesně stačila že jsem si téměř okamžitě vybavila situaci z dětství a otevřela bránu přes kterou se valily další bloky a přesvědčení. Postupně je Eliška se mnou zpracovala. Samozřejmě se to neobešlo bez slziček a rozmazaných řasenek, ale s Eliškou jsem se cítila uvolněně a dovolila svým emocím proudit. Nejvíc oceňuji, jak přesně a přitom jednoduše Eliška umí pojmenovat stav/situaci. Je opravdu osvobozující, když někdo (Eliška) řekne nahlas přesně to, co cítíte. Tohle vnímám jako nejtěžší věc v celé terapii a to Eliška zvládla s lehkostí. Změnu postoje jsem pocítila téměř okamžitě po zpracování každého konkrétního přesvědčení. Tolik se těším, až se to stane skutečností. Doporučuji EFT terapii od Elišky všem ženám které se cítí zaseklé v jakékoliv oblasti života a i přes veškerou snahu se nemohou posunout dál. Pokud máte pocit, že vás něco brzdí, obraťte se na Elišku, pomůže vám odhalit a zpracovat vaše bloky. Eliško, upřímně díky“ (Lucia)

 “ Měla jsem to ohromné štěstí vyzkoušet EFT terapii u Elišky Mandache, a to jsem netušila, co to vlastně je a taky, že v sobě něco hluboko nemám zpracované. Myslela jsem, že jsem všechny ty své držkopády v životě přijmula, vyřešila a jak jsem děsně v pohodě. Eliška mi řekla, ať si nachystám kapesníčky. Prý kdyby náhodou… říkám si, že já takovej tvrďák to nebudu potřebovat. A o necelých 10 minut později to ze mě vylétlo naprosto nečekaně. Vzlykala jsem jako blázen. Překvapená, co se vlastně otevřelo.  Překvapená, že tam uvnitř bylo bolestivé, hnisající místo. Živá rána. Nezpracovaná vzpomínka, která mě táhla pocitově stejně dolů, jako tenkrát. A na konci sezení.. jako by to byl jakýsi černobílý film. Cizí. Bez příchutě, bez vůně, bez těch hnusných pocitů a projevů na těle. Jen smíření. A vnitřní klid. Nevím, jak to Eliška dokázala, ale byla jsem vděčná, že jsem do sebe investovala. I když na zkoušku. Stálo to za to! I já Elišku Mandache doporučuji! A už po jednom sezení se cítím psychicky (i fyzicky) mnohem lépe. Ani u mě (a to jsem vcelku tvrďák se to neobešlo bez slz a to hlubokých a niterných. Asi to potřebovalo prostor, aby to odešlo..“ (Lucie)

„Eliška mi pomohla odkrýt tu správnou příčinu mého problému, rozhovorem jsme šly opravdu do hloubky. Poté následovalo „ťukání“ na body a odstranění mých přesvědčení. Mám pocit, že jsem nabyla většího sebevědomí a můj problém téměř zmizel. Vše probíhalo jemně, s citem a porozuměním. Mohudoporučit všem, kteří mají nějaký problém a neví, odkud pramení a jak se ho zbavit.“ (Nikola)

 
“ Po absolvování 2 sezení terapie EFT musím konstatovat, že je to velmi šetrná metoda, která člověku pomáhá mentálně zpracovávat informace (bloky), které negativním způsobem ovlivňují kvalitu života. A to tak, že výsledek (úleva) přichází do několika hodin po terapii. A pokud se člověku podaří objevit skvělého terapeuta, který ta klíčová slova (věty) umí odkrýt, dát do souvislostí a následně je s klientem vyřešit, pak je to radost dvojnásobná. Velmi děkuji, že mi bylo umožněno si na vlastní kůži účinky této metody vyzkoušet a jsem velmi vděčná, že mi přišla do cesty jako terapeut Eliška Mandache, protože její empatie, trpělivost a laskavost byla přidanou hodnotou těchto terapií.“ (Ivana)

„Eliška je krásná bytost, se kterou se cítíte velmi bezpečně. Skrz eft mě provedla tématem, do kterého se nějaká moje část vůbec  nechtěla dívat. Všechny pocity a vjemy, které můj problém provázely, mi skrz eft pomohla uvolnit a já od té doby vnímám velkou lehkost. Cítím také, že moje energie je celkově láskyplná, umírněnější. Děkuji Eli“ (Eliška)
 
“ U Elišky  jsem absolvovala její EFT.
  • Kdy mě neskutečně dobila energií.
  • Přišlo krásné uvědomění v mém podnikání. Ujasnila jsem si svoji další cestu, kterou se chci vydat.
  • S EFT už jsem zkušenost měla, ale pod Eliščiným vedením, její trefné formulaci potřebných vět k vyklepávání jsem byla překvapena, jak intenzivní a vědomě cílené na řešení problému může být.“ (Petra)
 

„Tři roky trpím agorafobií a úzkostmi, měla jsem problém vůbec vyjít z bytu,  byla jsem okolnostmi přinucena začít brát antidepresiva. Hledala jsem další cesty pomoci. Při mém hledání cesty jsem mimoděk narazila na pomoc, kterou jsem vůbec nečekala. Byla jsem velmi dojatá, když jsem četla komentář od Elišky Mandache s nabídkou pomoci metodou EFT. Včera jsme měly s Eliškou sezení EFT terapie… Jsem zcela nadšená, to co následovalo jsem si nedokázala vůbec představit. Eliška je velmi empatický a trpělivý člověk. Má srdce na správném místě a její velmi citlivý přístup mě zcela uvolnil. Eliška mě vedla postupně k najití toho čeho se bojím, jak to cítím. Není to jednoduché, já jsem to zpočátku dokázala popsat pouze jako mám strach jít dále od domu, nemůžu nikam cestovat, mám strach aby se mi neudělalo špatně, abych nebyla moc daleko. Eliška se dokázala otázkami dopátrat k jádru problému v určité situaci, definovat to na co budeme ťukat. Cítila jsem jak mě sevření opouští a cítila jsem příjemné lehké mrazení v pažích. Mým nejbližším cílem je dojít procházkou s manželem na určité místo dále od domova a další pondělí dokázat jet taxíkem na kontrolu k paní doktorce. Ještě týž den, když jsme první sezení ukončily jsem se cítila tak nabitá energií, že jsem se oblékla vzala trekové hole a vyrazila sama na výlet a došla na místo u našeho lesoparku, kam jsem chtěla zkusit jít s manželem. Bylo mi naprosto skvěle, užívala jsem si sluníčko a svěží vzduch. Dnes jsem si koupila jízdenku a jela sama tramvají a došla až k ordinaci paní doktorky. Jsem paní Elišce nesmírně vděčná a moc se těším na další spolupráci.“ (Erika)

„Řešila jsem svůj dlouhodobý problém s komunikací s manželem a ostatními v rodině, protože jsem si z dětství přinesla to, že o problémech doma se nemluví a že se musím podřizovat. Šla jsem od paní Elišky z terapie EFT vždy klidnější, s nadějí do života, že to bude dobrý. Byla jsem spokojená s jejím přístupem, je citlivá a rozumí mým pocitům. Na terapii ze mě spadl blok a zábrany, že nesmím říkat věci tak, jak to cítím. Teď už se dokážu víc bránit a postavit se za sebe, abych byla nad věcí“ (Zdenka)

“ Děkuji za skvělou proťukanou hodinu, bylo to moc uvolňující. S Eliškou jsem se cítila skvěle, je velice empatická a získala si u mě důvěru. Moc doporučuji EFT terapii u Elišky.“ (Zuzana)

“ Jsem moc ráda, že jsem vstoupila do programu uzdrav své dětství, kdy jsem osobně u paní Elišky  podstoupila terapii léčení vztahu se svým otcem, uvědomila jsem si, že jsem byla uvízla v roli ublíženého dítěte. Při terapii jsem dokázala pocítit soucit k tátovi a pochopit, že i on byl v dětství zraněný a dělal jen to nejlepší co uměl. Paní Eliška je velice milý, empatický človíček, s kterým jsem se cítila velice dobře, v bezpečí, konečně někým pochopena, někdo kdo rozumí mým pocitům a chápe je. Za mě mohu Elišku jen doporučit a poděkovat ji za její ochotu a vstřícnost.“ (Zdenka)

“ Paní Elišku znám asi 3 roky. Působí na mě jako vyrovnaná bytost s krásným otevřeným srdcem. Její půvabná vnitřní žena je VELMI shovívavá a soucitná. Při terapii jsem se cítila OPRAVDU jako kdyby byl se mnou ANDĚL STRÁŽNÝ. Bylo to velmi příjemné a mohla jsem si dovolit vypustit ventil svých emocí a spustit ozdravný program pro svou bytost. Terapie probíhala v soukromí -v teple-ve voňavém prostředí a i s komfortem lidského tepla. Postupně na mě paní Eliška opravdu s citem a jemně promlouvala…cítila jsem se jako bych byla v nebi a měla kolem sebe celý zástup andělských bytostí…Přistupovala ke mě s citem, LÁSKOU a porozuměním…Po dokončení terapie jsme byly chvilku v klidu a důvěře a poté jsem si dovolila i spaní Eliškou vytancovat zbytek emocí. Terapii doporučuji…Pocity vděčnosti se nedají popsat-ty se musí prožít. Jsou věci mezi nebem a zemí a pokud Pán Bůh dovolí-tak se věci dějí…Vždyť přece Bůh-ke svému lidu promlouvá-prostřednictvím: lidí,věcí a událostí. Paní Eliška je človíček-kterého jsem měla potkat a potkala s načasováním na místě tomu určeném.DĚKUJI TI ELIŠKO i za Tebe na mé cestě životem;-). Spokojená klientka: Katka “ (Katka) 

“ Prošla jsem terapii léčení s paní Eliškou a mohu jen kladné doporučit . Velice se mě po této terapii ulevilo a uvědomila jsem si další věci na kterých pracovat. Velmi příjemná zkušenost ! Děkuji “  (Barbora)

“ Před pár dny jsem absolvovala s Eliškou léčení vztahu k otci a měla jsem možnost to hned otestovat v praxi. Dva dny na to měl přijet můj tatínek na návštěvu. Když přijel, cítila jsem více soucitu, neměla jsem potřebu nic hodnotit ani soudit, prostě jen být a ten společně strávený čas si užívat. Žádné boje, kdo z koho apod. Metoda, kterou nás Eliška provedla (vše probíhalo online v kruhu dalších žen), byla opravdu osvobozující. Děkuji za to “  (Šárka)

“ …včera jsem si pustila meditaci Spojení s vnitřním dítětem a dál budu pokračovat… tato meditace mě hodně oslovila, bylo to úžasné, uvolňující, a to díky Vám a Vašemu hlasu.. a nejen jemu.. celé Vaší bytosti. Bylo to pohlazení po duši. Děkuji moc.“ (Andrea)

“ Řeším už dlouhá léta chronický zdravotní problém (konkrétně zánět střev). Vím, že příčina nebo příčiny jsou někde ukryty, ale zatím se mi nedařilo vypátrat, kde, a jaké to jsou. Přes terapie s Eliškou se mi podařilo (myslím, že úplně) dořešit vztah s mamkou. A posunout vztah s taťkou, posunout se v práci s vnitřním dítětem a s rodovými liniemi. Některé věci při terapii rovnou odcházely, jiné se otevíraly a odkrývaly. Člověk má tedy potom dál možnost na nich pracovat. A čistit. Taky jsem měla při terapiích pocit bezpečí a vedení, který mi mnohdy chyběl, když jsem se snažila řešit tyto věci sama. Eliška má celou škálu technik, které je při terapiích možné použít, což je skvělé, protože každému může vyhovovat něco jiného a každý si může najít to své. Už i to, že se o člověka někdo opravdu v dané chvíli zajímá a pomáhá mu řešit problémy, je příjemný pocit. Eliška má velký cit na to udržovat rovnováhu mezi pochopením, vcítěním se, vedením a popostrčením, když je potřeba. Za naše terapeutická setkání jsem moc ráda, vím, že to byl posun správným směrem.“  (Lenka)

“ Děkuji Elišce za meditace na téma očištění vztahu s otcem a rodových linií. Po rozhovoru s taťkou v meditaci a přijetí všech křivd, jsem cítila klid a vnitřně se můj vztah s taťkou zlepšil. U meditace rodové linie mě fascinovalo, kolik osob se sešlo u ohně. A i když jsem skoro všechny neznala, cítila jsem vděčnost, že je mám, a že díky nim existuji. Cítila jsem pouto, podporu a lásku. Bylo příjemné cítit, kolik bytostí za mnou stojí. U meditace strachu jsem viděla před sebou samu sebe a přijetí toho, kdo opravdu jsem. Bylo vtipné zjistit, že ten strach je tady, protože jsem si ho vytvořil sama a vůbec ho nemusím mít. Jsem zvědavá, jak se teď můj život změní a kde všude se to odrazí. Ještě jednou děkuji za vedení. Eliščin hlas byl moc příjemný a cítila jsem se bezpečně.“  (Veronika)

“ Dobrý den, bylo to fajn, ujistila jsem se v tom, že to čemu se věnuji už delší dobu dělám správně a posouvá mě to dopředu .Doporučuji i jiným krásným vědomím ženám. p .Eliška je milá a zkušená, Děkuji “ (Milada)

“ Jako začátečník jsem se zúčastnila on-line meditace léčivého kruhu. Meditace byla vedena příjemnou technikou a citlivým přístupem. Dala mi nový náhled na moje pocity a pomohla mi s jejich přijetím a pochopením. Děkuji, “ (Romana)

“ Skupinové sezení na léčení vztahu s tátou jsem si užila. Pracovaly jsme společně a hlavně samostatně. Procházely jsme moc pěknými meditacemi, které měly velkou sílu. Moc děkuju, Eliško, za vaše vedení. “  (Jana Eva)

 Na konzultaci probereme tvůj problém,   zodpovím tvé dotazy a navrhnu řešení.