On-line program pro ženy 11.10.-11.11.2021

Uzdrav své dětství

 

Necítila jsi se dostatečně milovaná a přijímaná matkou či otcem?

Ráda bys zraňující pocity zneutralizovala?

Zvu tě do programu s individuálním přístupem a podporou.

Začínáme 11. října 2021 

Co ti program přinese?

Co bude obsahem programu?

  • 3x webinář
  • 9x audionahrávka podbarvená hudbou (terapeutické nahrávky, vedené meditace, vizualizace)
  •  1x léčivý kruh poč. listopadu cca 90 – 100 min. (společný rituál, vedená meditace, vizualizace, sdílení) , výběr z více termínů, audio záznam bude případně k dispozici
    ve variantě programu vč. individuální terapie:
    + 90 min. on-line terapie vztahu k otci nebo matce
  • K tomu navíc BONUS – audionahrávky podbarvené hudbou z programu Uzdrav své vnitřní dítě:                           
  • 1x vedená meditace Spojení se s vnitřním dítětem
  • 1x terapeutická nahrávka Léčení vnitřního dítěte ve vývojových fázích  
  • 1x webinář Vnitřní dítě

Kolik to bude stát?

dvě varianty

(1600 Kč = vč. individuální on-line terapie 90 min.)

Kdo program povede?

 

Mgr. Eliška Mandache –  lektorka a terapeutka

 „Eliška má velký cit na to udržovat rovnováhu   mezi pochopením, vcítěním, vedením a   popostrčením, když je potřeba. Za naše terapeutická setkání jsem moc ráda, vím, že to byl posun správným směrem.“ (Lenka)

Reference od klientek

“Přes terapie s Eliškou se mi podařilo dořešit vztah s mamkou. A posunout vztah s taťkou, posunout se v práci s vnitřním dítětem a s rodovými liniemi. Některé věci při terapii rovnou odcházely, jiné se otevíraly a odkrývaly. Člověk má tedy potom dál možnost na nich pracovat. A čistit. Taky jsem měla při terapiích pocit bezpečí a vedení, který mi mnohdy chyběl, když jsem se snažila řešit tyto věci sama.”
Lenka
“..Při terapii jsem se cítila OPRAVDU jako kdyby byl se mnou anděl strážný. Bylo to velmi příjemné a mohla jsem si dovolit vypustit ventil svých emocí a spustit ozdravný program pro svou bytost. ... Postupně na mě paní Eliška opravdu s citem a jemně promlouvala. Terapii doporučuji.... DĚKUJI TI ELIŠKO i za Tebe na mé cestě životem."
Katka
"Před pár dny jsem absolvovala s Eliškou léčení vztahu k otci.....dva dny na to měl přijet můj tatínek na návštěvu. Když přijel, cítila jsem více soucitu, neměla jsem potřebu nic hodnotit ani soudit, prostě jen být a ten společně strávený čas si užívat... Metoda, kterou nás Eliška provedla (vše probíhalo online v kruhu dalších žen), byla opravdu osvobozující. Děkuji za to.”
Šárka
“Jako začátečník jsem se zúčastnila on-line meditace léčivého kruhu. Meditace byla vedena příjemnou technikou a citlivým přístupem. Dala mi nový náhled na moje pocity a pomohla mi s jejich přijetím a pochopením. Děkuji.”
Romana
“Dobrý den, bylo to fajn, ujistila jsem se v tom, že to čemu se věnuji už delší dobu dělám správně a posouvá mě to dopředu. Doporučuji i jiným krásným vědomím ženám. p .Eliška je milá a zkušená, Děkuji .”
Milada
“Prošla jsem terapii léčení s paní Eliškou a mohu jen kladné doporučit . Velice se mě po této terapii ulevilo a uvědomila jsem si další věci na kterých pracovat. Velmi příjemná zkušenost ! Děkuji .”
Barbora

V dětství se nachází kořeny mnoha problémů, do velké míry ovlivňuje prožívání vztahů a vztah k sobě. Z dětství  si neseme mnohé bolesti, křivdy, nedořešené záležitosti, ale i mnohá nedorozumění. Právě odtud pramení většina podvědomých  programů a bloků. Pokud chceme žít spokojenější život, lze toho obtížně docílit z pozice uvíznutí ve zraněném dětství. Tím, že zpracujeme minulost, v sobě můžeme vytvořit prostor pro nové, které nám umožní žít život s větší lehkostí.  Současná doba evoluce nás vybízí k pročištění emočních otisků minulosti, které do prožívání života negativně zasahují. Program ti pomůže zpracovat tvůj vztah k rodičům, odstranit napětí spojené se zraňujícími pocity z dětství, poskytnout péči a podporu tvému vnitřnímu dítěti a dojít k pochopení a smíření.

Jak to bude probíhat?

Program bude probíhat zcela dle tvých časových možností z pohodlí tvého domova přes on-line platformu,  kam budeš mít přístup po zadání přihlašovacích údajů, které obdržíš mailem. 1x týdně, vždy v pondělí od 11. října zde bude zpřístupněný nový obsah. Počátkem listopadu se společně setkáme v kruhu žen na on-line léčivém kruhu, kdy se můžeš těšit na společný rituál, vedenou meditaci , vizualizaci a sdílení (audio záznam bude případně k dispozici).  Časová náročnost: cca 75-80 min./týden. Veškerý obsah programu bude přes on-line platformu přístupný ještě další 3 měsíce. 

Pokud si objednáš balíček včetně individuální on-line terapie vztahu k otci nebo matce,  uvidíme se na ni spolu v průběhu programu. Prostřednictvím individuální terapie máš možnost jít s mojí pomocí do hloubky, kdy sdílíš konkrétní věci, momenty či emoce, které nebyly dosud vyřčeny, dochází k jejich uvolnění a přijetí. Pomocí terapeutických metod dochází k pochopení, smíření a ke zneutralizování vzpomínek. Termín si  sjednáme na základě rezervace v kalendáři, který ti zašlu emailem.

Pozn.: individuální on-line terapii 90 min. lze dodatečně k základnímu balíčku doobjednat . Více informací na https://www.lecivykruh.cz/nabidka-lecivykruh/

Stejně tak je možné si v rámci rozšířeného balíčku programu následně doobjednat individuální on-line terapii vztahu k druhému rodiči se slevou 10% z plné ceny (doporučený odstup minimálně 7-10 dní mezi oběma terapiemi, po vzájemné domluvě bude zaslán na email slevový kód).

Ano, to chci

© copyright Eliška Mandache 2021

Ráda zodpovím případné dotazy na:

email: harmonizacelecivykruh@gmail.com

tel. 731 564 996

https://www.lecivykruh.cz

https://www.facebook.com/harmonizacelecivykruh

Mrkni na články na mé FB stránce Harmonizace těla, mysli a duše. Léčivý kruh:  https://www.facebook.com/harmonizacelecivykruh

Přidej se do skupiny Harmonizace těla, mysli a duše. Léčivý kruh: